Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz, hogy az orvosi egyetemen...

Igaz, hogy az orvosi egyetemen nincsenek szünetek?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy az orvosi egyetemen nincsenek szünetek vagy egyáltalán tanítás nélküli napok, mint pl nyári szünet stb. Ez igaz?
2019. máj. 31. 04:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz.
2019. máj. 31. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz.

Keress rá az egyetemre és írd be melle, hogy tanév rendje és megkapod.

Pl SOTE [link]


Általánosságban pont úgy van, mint minden más egyetemen, 3,5 hónap szorgalmi időszak utána kb 1,5-2 hónap vizsgaidőszak.

2019. máj. 31. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Van szünet. De kevés. Mivel nyáron gyakorlatokon kell lenned kórházba.
2019. máj. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Sotén van tavaszi szünet, meg elvileg őszi is lesz. A nyári szünet ugyanolyan hosszú mint máshol, csak lejön belőle egy hónap nyári gyakorlat, szóval mégsem. Aztán hogy 4.-5. évben a tömbösített oktatás hogy pontosan hogy lesz, azt még nem egészen tudom.
2019. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez butaság, nem is értem, ki terjeszt ilyeneket. Lassan kezdem úgy érezni, hogy valami földönkívülinek gondolnak minket orvosisokat az emberek :D

Ugyanúgy van őszi, karácsonyi, tavaszi és nyári szünet is, legfeljebb nem ugyanannyi és nem ugyanabban az időpontban, mint pl. középsuliban. Sőt néha dékáni szünet is van!

2019. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!