Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti folytatnátok a foszk-os...

Ti folytatnátok a foszk-os képzést?

Figyelt kérdés

Felsőoktatási szakképzésben tanulok, de mindenhol azt hallom, hogy nem ér semmit. Ráadásul van olyan tanár, aki szét szívat minket és buktat vizsgákon bármennyit is tanulsz. Csúszni meg semmiképpen sem akarnék, mert annyit nem ér az egész.

Azon gondolkozom egy okj érdemesebb lenne talán, mert gyakorlatorientált a képzés



2019. jún. 6. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az se mindegy, hogy milyen FOSZK-on tanulsz
2019. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jogin
2019. jún. 6. 16:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a FOSZK képzéssel van a gond, hanem a jogi FOSZK képzésre nincs kereslet, szóval nem mész vele semmire; másképpen túlképzés vaan belőle, kicsi az esélye, hogy használni fogod tudni.

OKJ-ból sem mindegy,hogy mit választasz.

2019. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na látod ez egy jó kérdés.

Angolul egész jól beszélek és szeretem is, kreatívnak mondanám magam, de a monoton irodai melóval sincs baj.

2019. jún. 6. 16:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok jogi egyetemet végzett személy van akiket tök alacsony pénzért dolgoztatnak. Akkor gondolhatod,hogy ez a FOSZK mire lesz jó...Semmire. Az egyetemen végzettekből is elég nagy túlképzés van, a kezdőket asszisztensként használják...Helyedben abbahagynám a francba, mert nem éri meg ez a befektetett energiát.
2019. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tényleg nem éri meg. az egyetlen használható dolog a képzésben a gépírás
2019. jún. 6. 17:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott, tényleg semmit nem ér. Jogászokból is túlképzés van, a kezdőket tényleg sokszor titkárnői feladatokra alkalmazzák már, ami elképesztő számomra, mint jogász. Ha jog igazán érdekel akkor jogász szakra menj, egyébként a jogi asszisztens és hasonlókkal nem fogsz tudni elhelyezkedni...
2019. jún. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt fontos megemlíteni, hogy semmiképp nem jogi területen akartam elhelyezkedni, inkább csak az ügyviteli dolgok miatt jöttem ide
2019. jún. 7. 23:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem hogy vegul otthagytad e es hogy mitcsinalsz azota elmentel alapra vagy munka? (ugyanez volt a helyzetem)
2019. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!