Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Nehéz elvégezni a gödöllői agrármérnöki képzést?

Kiszámoltam, hogy valszeg felvesznek ősztől a SZIE MKK gödöllői agrárképzésére. Emelt biosz csináltam, szóval az állattan-növénytantól nem félek, viszont az érdekel, hogy mennyire nehéz ezen az egyetemen a kémia, matek.Ezekből a tntárgyakból soha nem voltam vmi jó.

Kérlek, hogy válaszoljatok, mert szeretném tudni, mik a tapasztalatok!!!

Keress kérdéseket hasonló témákban: agrár, egyetem, kémia, matematika, tanulás, felvételi

jún. 3. 14:00  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az összeadást miért lehet helyi értékenként elvégezni, a szorzást miért nem?
Hogyan kell egy ilyen feladatot elvegezni? Nem ertem (9. es tananyag)
Gauss-elimináció közben 1 lépés alatt szabad több műveletet elvégezni?
Környezetgazdálkodási agrármérnöki (msc is talán), vagy pincér/ápoló OKJ. Melyiknek van nagyonn jövője? Melyiket érné meg jobban elvégezni?
SZTE-MK vidékfejlesztési agrármérnöki mennyire jó? Valaki aki elvégezte/jár (t) ilyen szakra, vélemény? Megéri elvégezni?
Szerintetek melyiket érdemes elvégezni? Gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnöki vagy vadgazdamérnöki?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!