Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Más is van, aki nem merte...

Más is van, aki nem merte megmomdani középsuliban, hogy hova megy továbbtanupni a tanároknak, ezt kötelező leadni?

Figyelt kérdés

Sima gazdasági szak volt, mégis kiröhögtek... Meg milyen idilíen le van írva, hogy a tanároknak támogatni kellene a gyerekeket. Ezek meg kiröhögtek, mutogattak, semmi segítséget nem mutattak. Azt is eltűrték, hogy órán kaj@t kenjen az egyik félfogyi a hajamba, vagy levágja azt...


Aztán átvertek, mert szeptemberben rám írt az ofőm, hogy kötelezőegmondani, meg leadni, ezért válaszoltam

Pedig valójában semmi közük hozzád.


Még most is ezzel foglalkoznak, meg korögnek, hogy úgyis megbukik. Amúgy osztályelső voltam... Undorítóak.


2019. jún. 8. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mérés kérdése. Semmi közük hozzá, ha nem akarod, nem mondod meg.
2019. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem kötelező megmondani.

De hát hogyha te voltál az osztályelső és rólad is olyanokat mondanak hogy meg fogsz bukni, akkor ezek szerint az összes osztálytársad jelenleg is bukásra áll. Az azért elég durva. Szerintem ez már elég indok akár a komplett tanári kar lecseréléséhez, mert az szinte kizárt hogy 1 osztályba sűrítették volna össze az ország legrosszabb diákjait, tehát valószínűleg a tanárok miatt áll mindenki bukásra. Én ezt mindenképp jelezném az igazgató felé, ha ő nem tesz semmit akkor meg lehet tovább menni, ki lehet hívni sajtót (egy ilyen esetet bármelyik újságíró/riporter megörökítene) meg feljelentést lehet tenni a rendőrségen.

2019. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem kötelező megmondani, nem az iskola intézi a továbbtanulást hanem te.
2019. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Átvertek.


Azóta is csesztetnek, meg röhögnek, mutpgatnak, ha megyek az egyetemre... Kisváros, egy felsőoktatási intézmény van.

2019. jún. 8. 21:02
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
El nem tudom képzelni, hogy ilyen van ma Magyarországon.
2019. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pedig igen, rosszabb, mint az ovi...
2019. jún. 8. 21:59
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Én sem mondtam meg, mert érettségi után, most egy szakmunkásba fogok beiratkozni, fizikai munkásnak, és kiröhögtek volna a tanárok is, meg az osztálytársaim is, hogy megfogok dögleni a fizikai munkában.

Senki nem is tud erről, csak a családom és a párom, meg egyetlen haverom.

2019. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mondtam meg. Nekem az ofőm fenyegetett(mert ki nem állhat), hogy márpedig kötelező megmondanom, mert neki ezt tudnia kell, és le kell adnia, és nem képzelem tán, hogy majd én diktalok, és ha nem mondom meg akkor elintezi, hogy biztosan ne vegyenek fel, mert érettségizni se enged stb... Aztan azt mondtam, hogy nem tanulok tovább, ez ellen nem tudott mit tenni, hiaba tudta, hogy hazugság (2emeltet is csinaltam, szóval gobdolhatja, hogy ez kell valamire). És nem tudott semmit tenni. Végeztem a 12.-el, elkezdtem az érettségim és meg mindig élek, csak nagyon utál.
2019. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kb körberöhögtem volna az összes tanárt, aki pofánröhög.


És pl, ha a villamosmérnök BSC után végzek egy mérnöktanárit, instant többet tudok, mint sok tanár: tanítani is tudok, illetve a szakmához is értek.

2019. jún. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!