Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha pótfelvételis eljárással...

Ha pótfelvételis eljárással jelentkezem egyetemre, akkor mehetek gólyatáborba vagy nem?

Figyelt kérdés
2019. jún. 11. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, mert mire felvesznek már a beiratkozás van.
2019. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy több mint valószínű az, hogy nem mehetnek az ilyen diákok gólyatáborba. 😕
2019. jún. 11. 12:50
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Nem hagysz ki semmit, tanulni menj az egyetemre.
2019. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem. A pótfelvételi augusztus elején indul és augusztus végén lesz döntés. A gólyatáborokban meg van szabva, hogy hány ember mehet és meddig lehet jelentkezni. De nem vesztesz sokat. Amúgy is összevissza vannak az emberek beosztva csoportokba és valószínűleg a tábor után nem sűrűn látod őket.
2019. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg még pont a gólyatábor előtt van eredményhirdetés és marad hely, akkor előfordulhat, hogy még tudsz jelentkezni, de nálunk pl. nagyon hamar beteltek, pótfelvételisek már sajnos nem tudtak jönni. :/


Nézd meg az egyetem honlapját, hátha fent van már, hogy mikor lesz az idei gólyatábor, pótfelvételi eredményhirdetés aug. 25. körülre várható.

2019. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
Hat en voltam golyataborba de barcsak ne mentem volna...Unalmas volt, egesz nap csak ilyen idétlen ,egyaltalan nem szorakoztato feladatokat csinaltunk,pedig mindenbol viccet tudok csinalni. Rém unalmas volt, este lehetett csak kb inni, egesz nap zárva volt a kocsma resz ahol vehettunk volna piat, boltba meg ki se engedtek minket.Este voltak ilyen ivós sorversenyek de ott is kb ha haromszor rakerultel akkor sokat mondtam... Ahogy elottem irjak olyan emberekkel voltam egy csapatba akikkel utana nagyon nem is talalkoztam...egy szaktarsam volt csak a csapatomba,akivel utana joban voltunk a suli ideje alatt. Szallas meg szörnyű volt, kb egy kis lyukba volt ket emeletes ágy es ennyi. Banom hogy 24 ezret koltottem anno erre a négy napra...
2019. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!