Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van értelme úgy belevágni az...

Van értelme úgy belevágni az egyetembe, hogy nem megyek el előtte gólyatáborba?

Figyelt kérdés
A legelején így az lesz hogy bekerülök egy rakás idegen közé akik mind ismerik egymást, csak én nem ismerek senkit? Egy kisebb egyetem esetében egy kisebb városban
2018. aug. 20. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Nem mindenki megy gólyatáborba. :)
2018. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lenne értelme! Azért mész egyetemre, mert érdekel az a szak. Én se megyek gólyatáborba, de ettől még ugyanúgy tudok ismerkedni, csak én később. Semmiből se fogsz kimaradni, hidd el. Amúgy ne gondold azt, hogy mindenki el fog menni, csak te nem. Biztosan lesznek olyanok is,, akik nem mennek, sőt. A gólyatáborban megkötött barátságok nem mindig hosszú életűek, ne gondold ezt.
2018. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

El árulok egy kicsi titkot, de ne mond el senkinek sem :D.


Nem azok lesznek a barátaid, akikkel a gólytáborban együtt lógsz.


Persze vannak kivételek, de a legtöbben gólytábor idején mindenkivel nyitottak az ismerkedésre és konkrétan azokkal veszik körbe magukat, akikkel a legkönyebb. Pl.: Szobatársak.


Meg abban a pár napban olyan sok inger ér, hogy nem igazán tudod megismerni a többieket, így nagy esélyel nem az lesz a legjobb barátod, akivel elválaszthatatlanok voltatok a gólytáncál és a külföldéle feladatoknál...

2018. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem másokért mész egyetemre tanulni hanem saját magad miatt. A gólyatábor lehet valakinek lehetőséget biztosít ismerkedésre, de a távolmaradás semmiképpen sem gátolja meg, hogy az egyetemen barátkozz, lesz még számtalan lehetőség. Ha valaki meg csak azzal barátkozik akit már a gólyatáborban is ismert, az nem is biztos, ér annyit hogy bánkódj miatta.
2018. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Én se mentem, és még sokan mások se.. Lehet a csoportodból se mindenki megy.

Nem ezen fog múlni. Minden rendben lesz! :)

2018. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Életem egyik legfeleslegesebb dolga volt. Buliba is voltam ezer jobb helyen és mérnök lettem.
2018. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ, minek mész egyetemre. Tanulni mész, vagy csak társkeresőnek kell, hogy aztán egész héten járjatok bekúrni?


Mindkét esetben kihagyható a gólyatábor, bár a másodikban segíthet.

2018. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A társaság minimum fele hiányzik a gólyatáborból. Egyébként meg hatalmas téveszme azt gondolni, hogy ott azalatt a pár nap alatt megismerik egymást az emberek és szoros barátságokat kötnek. A szemeszter elején max ismerős arcokat fognak látni, akikhez véletlenül sem szólnak hozzá, mert minek.


Én sem voltam táborban mégis lettek jó ismerőseim, a bő 100 fős társaságból 3 darab. Abból 1-el beszélek igazán, mert ő a legszimpatikusabb.


Én így vettem észre:


Vannak a magányos farkasok, akiknek egyáltalán nincs barátjuk.


Vannak 2-3 fős csoportok, akik egymás mellett ülve való beszélgetésekből lettek haverok.


Vannak 5-6 fős csoportok (főleg lányoknál), akik eleve barátok/barátnők voltak, mások így nem érdeklik őket és kész.


1 embert ha nem vagy totál kussban találsz magad mellé 100%. Az meg bőven elég.

2018. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A hármas vàlaszolónak teljesen igaza van. De nem tudom elképzelni, hogy hogy gondolod azt, hogy gólyatàbor nélkül nem lehetnek baràtaid. Ahogy a gólyatàborban oda tudnàl menni a többiekhez, ugyanúgy az egyetemen is. Főleg egy kisebb egyetemen. (így nagyobb az esélye hogy ugyanazokkal több óràd is lesz együtt).
2018. aug. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!