Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » FELVÉTELI, TÖBBLETPONT SOS!...

FELVÉTELI, TÖBBLETPONT SOS! Most mi van?

Figyelt kérdés

Gyerekvédelmis vagyok már évek óta, anyukám alacsony iskolázottságú és jövedelmű is. Feltöltöttük Felvi.hu-ra az ezeket igazoló dokumentumokat, most pedig ezt a választ kaptam:

Többletpont szempontból hátrányos helyzetű


Ez azt jelenti, hogy megkaptam a többletpontokat?



2019. jún. 11. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Igy van.
2019. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, megkaptad.

De amúgy ilyenre van lehetőség? :O

Én 3 éve jelentkeztem egyetemre (még mindig itt vagyok szerencsére), akkor előtte pontszám ügyben beszéltem(/beszéltünk többen is az osztályban) a középiskolás osztályfőnökömmel meg az iskolai tanulással-továbbtanulással foglalkozó (pontosan nem tudom minek hívják ezt a munkakört) hölggyel és mindketten azt mondták hogy ilyenre nem jár többletpont. Pedig nálunk anyám 8 általánost, apám szakmunkásképzőt végzett és a hivatalos összes bevétel 120 ezer Forint/hó a családban. Vagy nálatok még ennél is rosszabb a helyzet?

2019. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos rosszabb, édesanyám tartós beteg, ráadásul közfoglalkoztatott, mivel nem tud ennél komolyabb munkát elvállalni.

Jól sikerültek az érettségijeim, de joghoz sajnos még így is kellene 2 pont, ezért gondoltuk, hogy megpróbáljuk ezt a lehetőséget.

2019. jún. 14. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!