Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova érdemes mennem germaniszt...

Hova érdemes mennem germanisztikára?

Figyelt kérdés

4 egyetemre (SZTE, ELTE, DE, PTE) jelentkeztem germanisztika szakra, de még vacillálok, hogy változtassak-e a sorrenden. Debrecen kivételével voltam mindhárom egyetem nyílt napján és legjobban Szeged fogott meg (a város maga is).

Tudom, hogy nyílt napok nem adnak teljes képet arról, hogy milyen az adott intézményben az oktatás, ezért is szeretném a véleményeteket kérni ezekről az egyetemekről.

(Azért is gondolkozom egyébként a variáláson, mert ha az ELTE-re mennék, járhatnék be itthonról, viszont ha a többi egyetem valamelyikére, akkor koliban kéne laknom).

Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. jún. 13. 21:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!