Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóbeli érettségin a felkészül...

Szóbeli érettségin a felkészülési idő alatt ki lehet menni wc-re?

Figyelt kérdés
Mert ugye az írásbeli alatt kilehetett,szóbelin a fél órás felkészülési idő alatt ki lehet menni?
2019. jún. 15. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Nem, nem lehet. Nem bírsz ki 1 órát pisi nélkül?.

Ha bementél a terembe addig nem jössz ki, amíg nem végeztél a szóbelikkel.

2019. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miután húztál tétel, nem lehet kimenni, ha feleltél, és még nem húztál a következő tárgyból tételt, akkor igen.
2019. jún. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A felkészülési idő alatt nem mehetsz ki, csak akkor, mikor az egyik tárgyból már lefeleltél, de a következőből még nem húztál tételt. Meg fogják tőled kérdezni valószínűleg egyébként is, hogy szeretnél-e kimenni.
2019. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
intézd el előtte. 18-19 évesen már csak van annyi uralmad a saját hólyagod felett hogy nem csinálod össze magad 1 óra alatt. menzesz esetén inkább béleld ki a bugyid, használj mamuttampont inkontinencia betéttel, ha annyira durva.
2019. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy volt, hogy


- ha húztál tételt, kimehettél, de egy tanárnak kellett kimennie Veled


- ha nem húztál, kimehettél egyedül.


Nekem úgy volt, hogy húztam, felkészültem, felmondtam és utána megkérdezték, szeretnék e WC-re menni vagy húzom a következőt. Nagyon kellett vizelnem, szóval az előbbit választottam, amíg kimentem addig felelt az egyik gyerek. Persze ez középszintűn.


Emelten nyelvin voltam, aminél nem kellett külön felkészülní; mármint bementem, ?beszélgettem? és mentem haza. Ott pl töri meg hasonlók nem tudom hogy zajlanak.

2019. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt érdemes lenne az egyik tanártól megkérdezni, akivel jóban vagy vagy a kijelölt tanárodtól (ha megölnek se jut eszembe a megnevezése, de érettséginél van egy tanár egy csapat diákhoz kijelölve, akitől lehet kérdezni, aki segít).


Már leérettségizett diákot azért nem érdemes, mert náluk lehet volt valahogy Nálad meg másképp.


Aki meg támadja a kérdezőt; nem mindenkinek azonos az anyagcseréje, meg a diák ideges is ilyenkor, van, akire stressz helyzetben rájön a pisilhetnék, van, aki egészségügyi okokból kell, hogy kimenjen van, aki egyszerűen így van beállítva, hogy 45 percenként mar rohan a WC-re.


Tény és való, hogy egy egészséges ember kibír egy órát wc nélkül, ha nem issza pl tele magát, de ez most nem az a szitu, hogy végig kell ülni egy órát vagy egy utat, hanem egy helyzet, amikor ideges, fél, stresszel. Mindenkinek másképp jön ki, ismétlem, valakire ilyenkor rájön a pisilhetnék.

2019. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki lehet menni, de kikisérnek. Egyik lánynak régen betétet kellett cserélnie. Kimentek vele.
2019. jún. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ma voltam szóbelizni.

2 tétel között ki lehet menni.

Ha már kihúztad a tételt, tanár kísérhet ki.

2019. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!