Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elküldhetnek a suliból, mert...

Elküldhetnek a suliból, mert nem tartják megfelelőnek az átlagomat?

Figyelt kérdés

Szeptemberben új suliba kellett hogy iratkozzak, mert más városba költöztünk. Az új suliban nem lehetett olyan nyelvet tanulni, amit a régi suliban tanultam (itt csak angol és német van, én angolt és franciát tanultam). De az igazgató segítőkész volt és megbeszélte egy másik gimivel, ahol van francia, hogy bejárhassak oda órákra.

Olyan csoportba kerültem, amitől egy egész tankönyvvel le voltam maradva, így nem volt egyszerű tartanom a szintet, sajnos rontottam a jegyemen és év végén 3.8 lett az átlagom, 4-est kaptam, de én ennek is örültem, mert a körülményekhez képest jónak gondolom.

Mikor odaadták a másik gimiben a bizonyítványomat, azt mondta az igazgató, hogy jövőre nem látnak itt szívesen, mert nem tartják megfelelőnek a teljesítményem. Pedig nyáron tervezek elmenni egy tanfolyamra, hogy felhozzam magam, jövőre így talán már lehetnek 5-ös is...

Van joga hozzá a sulinak, hogy elküldjön?


2019. jún. 16. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet vele beszélni, hogy nyáron belehúzol. Nem elvárható, hogy egy évi anyagot a szokásos sulis anyag mellett behozz év közben (de a nyáron igen)
2019. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elküldenek persze, de milyen lett a többi jegyed? Biztos hogy a francia miatt? Nalunk is volt olyan, hogy spanyolt tanult valaki de átvették es visszajárt azokra az órákra, o éppenhogy kettessel átbugdácsolt a targyon, mégsem küldték el.
2019. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A többiből is 4-es 5-ös voltam.
2019. júl. 11. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!