Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz, ha nem megyek el a...

Gáz, ha nem megyek el a diplomaosztómra?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a szüleim nem jönnek el, mert dolgoznak és nem akarnak egy napot sem kihagyni, mert "mi lesz így a munkájukkal, a főnök megjegyzi" meg sok pénz elutazni...

A párom meg aznap vizsgázik.

Egyedül meg annyira szánalmasnak érezném magam,hogy mindenki ott fotózkodik, én meg kullogok ki a vonathoz, inkább el sem megyek. Csak ezt is furának érzem, hogy nem megyek el egy ilyen "fontos" eseményre, a főnököm is mondta,hogy ad szabit,menjek elfele.



2019. jún. 17. 21:27
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Szerintem menj el, után ülj be egy sörre/fagyira/sütire mielőtt felszállsz arra a vonatra és ünnepeld meg magad, mert megérdemled.
2019. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vodafonelive ***** válasza:
73%
Én BSc-n elmentem, most pénteken a mesterre már nem megyek majdnem hasonló dolgokból, annyi, hogy a hazautazás meg a vissza út nem ér meg annyit, hogy elmenjek érte, most egy darabig a TO-n fog porosodi. :D
2019. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdemes elmenni, azért is mert megdolgoztál érte. Az mégis egy egyedi alkalom hogy személyesen, ünnepélyesen veheted át a befektetett tanulás gyümölcsét. Hogy kinek ki a kísérője, úgysem nézi senki. Meg a szaktársakkal is össze lehet ülni.

Aztán utólag, amikor a családnak is alkalmas, megünneplitek, elmentek valahova vacsorázni, stb.

2019. jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!