Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi tortenik ha Ismétlő érettsé...

Mi tortenik ha Ismétlő érettségi szóbelire nem megyek el?

Figyelt kérdés
Kifizettem már az írásbelit megnéztem es nem sikerült jól. Mi történik, ha szóbelire nem megyek el,mert nem javitok a jegyen? Azon kívül hogy buktam a pénzt persze. Törlődik az egész?

2019. jún. 8. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem történik, olyan mintha nem is jelentkeztél volna ismétlőre csak buktad az árát.
2019. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi, buktál egy valag pénzt.
2019. jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el a szóbelire inkább
2019. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kapsz egy papírt, hogy megbuktál. Az ismétlő kis i.
2019. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezenkívül ott fog rád várni a bizottság. Ha ez egy középszintű, akkor meg kell várniuk az utolsó napon az este hat órát a zárással, és mindenkinek, aki viszont elment, elcsúszik egy nappal az eredményhirdetése. Szóval azért ha tekintettel akarsz lenni másokra, akkor inkább menj el, legfeljebb tételhúzás után hazamész.
2019. jún. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Pont azért nem szeretnék elmenni mert így mar tárgytalan. És ha előre szólok, hogy nem megyek el a vezetőségnek?
2019. jún. 11. 05:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az nem elég nekik, hogy ne várjanak rád. A legjobb, ha kihúzol egy tételt, és utána hazamész, ez pont ugyanazt fogja eredményezni neked, mintha oda se mész. Nekik viszont akkor már nem kell várni.
2019. jún. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!