Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Úgy mehetek esti okj-ra, hogy...

Úgy mehetek esti okj-ra, hogy nincs munkahelyem?

Figyelt kérdés
Mert a jelentkezési lapon van olyan rész, ahova bekell írni a munkahelyet. Mivel, hogy nekem nincs, így okozhat-e Ez valami problémát? Köszönöm a válaszokat! 21/f

2019. jún. 18. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mehetsz. Csak általánaban munka mellett választják ezt a képzési formát.
2019. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ingyenes, munkaügyis, vagy Te fizeted magadnak?

Én államilag támogatottra megyek(kettőt fizet az állam), és ott Nekem nem volt ilyesmi a lapon.

2019. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, államilag támogatott második okj-s képzés lesz, amit csak estin tehetek le(elvileg).
2019. jún. 18. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ugyanolyan lesz, mint Nekem, én is csak estire mehetek. Részt vehetsz a kèpzèsen persze úgy is, hogy nincs munkád, nem befolyàsolja ezt.
2019. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 😊
2019. jún. 18. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!