Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha van egy pár hónapra visszam...

Ha van egy pár hónapra visszamenőleg TB tartozásom, de most már új bejelentett munkahelyem van és TB támogatott vagyok, így már mehetek orvoshoz nem fog neki pirosan villogni? Ellátnak?

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
eddig is mehettél volna orvoshoz, az adótartózásod nem befolyásolja a jogosultságodat
2015. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam kiadja az orvosnak a gép hogy nem vagyok TB támogatott és nem lát el vagy jobb esetben kiszámláz... De akkor ezek szerint nem fogja neki kiadni?!
2015. márc. 30. 23:12
 3/4 Carragher_x ***** válasza:
Jól írta az első.
2015. márc. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Villog neki, de attól még ugyanúgy ellát, és nem számláz semmit. Viszont köteles jelenteni, és ezáltal könnyebben megtalálnak a NAV-tól. Viszont ez nem sok mindent befolyásol, mert előbb vagy utóbb úgyis be fogják hajtani azt az összeget, legfeljebb később bukik ki.
2015. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!