Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2020-tól OKJ-s szakképesítésér...

2020-tól OKJ-s szakképesítésért továbbra is jár a többletpont?

Figyelt kérdés

2019. jún. 25. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom, onnantól kap minden idióta plusz pontokat. De ettől még az első félévben ki fognak bszni egy rendes iskolából, arra készülj. Az okj azt jelenti, nem szunyókáltál az órán, de hülye maradtál matekból, magyarból, töriből, bioszból és társaiból.
2019. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Persze hogy jár, miért ne járna?! A #1-nek meg üzenem, hogy az okj azt is jelenti, hogy egy kis gyakorlati ismeretet is szerzett az illető, és nem olyan teszetoszán megy mérnökire, aki még egy esztergagépet sem látott...
2019. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
KEttesnek üzenem, hogy buktattam már el olyanokat a vizsgán, akik a legalapvetőbb olvasásra is képtelenek voltak, ezért maradtak gépkezelők. De ettől szép az élet.
2019. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem tud olvasni, az már középiskolába se jut el.
2019. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Magyar mentalitás, kössünk bele egyből a másikba...első válaszoló, az általad felsorolt tantárgyakból meglepően jól sikerült érettségiznem, pedig aludtam is az órákon. Második válaszoló, köszönöm a segítséget!
2019. jún. 25. 21:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Első válaszadóból csakis a rosszindulat ömlik.

Megbuktattál? Hagyjuk már, te valami csóró proli lehetsz valami nagyon lepukkant helyen, mondjuk Ózdon, méghogy tanár.. xD

Te a nap vicce vagy :D

Ásd el inkább magadat jó mélyre, ne szennyezd tovább az emberek mindennapjait.

2019. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!