Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem tudom felvi.hu-n...

Miért nem tudom felvi.hu-n feltölteni a dokumentumot?

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam meg a magyar emelt érettségi tanusítványom és hiába van pdf. formátumban a felvi egyszerűen nem jeleníti meg, addig minden alkalommal eljutottam hogy feltölti elvileg de aztán mégsem jelenik meg a dokumentumok ablakában, ahogy általában szokott. Szerintetek mi lehet a probléma? Olyan jó lenne megoldani, nekem kell ez az emelt :)

2019. jún. 25. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Az érettségit nem kell feltölteni, csak a másik bizonyítványt.
2019. jún. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de semmilyen dokumentumot nem tölt jelenleg fel,amúgy aki idén érettségizik annak fel kell, én tavaly érettségiztem, de idén szint emelőztem, szóval szükségszerű
2019. jún. 25. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Picit lehet off de mégis ide tartozik. Két éve érettségiztem és idén javító érettségit tettem magyarból. Aki 2006 után érettségizett annak nem kell feltöltenie az érettségi eredményét. De akinek tanúsítványa van annak valahogy mégis csak jeleznie kell mert maguktól csak úgy nem kérik le ha már van eredményem akkor nem nézik meg hogy van e változás tehát akkor nekünk csak fel kell tölteni az eredményt nem? :)
2019. jún. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon szépen köszönöm, azóta írtam nekik, és jó is lett vagyis nagyon remélem :)
2019. jún. 25. 18:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Te hova jelentkeztél? 😊
2019. jún. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az egri Eszterházy Károly Egyetemre :) Te?
2019. jún. 25. 19:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Debreceni egyetem gyógypedagógia :)
2019. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És mégegy kérdés, tegnap ugye mindet feltölzöttem, ma viszont újra felmentem és mindkettő dokumentum 2x van feltöltve, noha tegnap csak egyszer tettem fel. Ebből nem lehet probléma?
2019. jún. 26. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!