Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha küldött egy üdvözlő e-mailt...

Ha küldött egy üdvözlő e-mailt az SZTE, az azt jelenti, hogy felvettek?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva idén még nem akartam felvételizni, mert nem éreztem, hogy készen állok rá, az éven még tanulni terveztem külön tanárnál, akivel már el is kezdtük az órákat. Azért viszont, hogy ismerjem a felvézeli procedúrát úgy gondoltam, hogy leadom a jelentkezéseim, ha komolytalanul is. Azzal számoltam, hogy nem vesznek fel úgysem. Kaptam egy e-mailt az SZTE - től, ami így kezdődik:


"Gratulálunk és egyben köszönjük a Szegedi Tudományegyetemre leadott jelentkezésed! Ezúton értesítünk, hogy a héten, postai úton ajándékot kapsz tőlünk.


Tekintettel arra, hogy Te szinte már SZTE-s vagy, szeretnénk már a nyár folyamán megmutatni neked a hallgatói státusszal járó előnyöket."


Nos én nem elsőnek jelöltem meg az egyetemet, úgyhogy ha most felvettek, akkor nagy dilemmában vagyok. Mit akar tulajdonképpen jelenteni a ez a levél?



2019. jún. 25. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem vettek fel, mivel a ponthatárokat július végén hirdetik ki, így akkor derül ki, hogy kit hova vettek fel.


Én is kaptam egy másik egyetemtől ilyet, hogy örülnek, hogy jelentkeztem hozzájuk. Igazából csak be akarják biztosítani, hogy mindenképp oda menj.

2019. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vettek! Úgy van,ahogy az egyes írta. Promo.
2019. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet mindenki kapott aki beadta a jelentkezését Szegedre!!:)
2019. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Nem tudtam, hogy itt is megy a promo.
2019. jún. 25. 19:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is kaptam meg Pécsről is (ELTE letoj 😂 bár valószínűleg sokkal több jelentkezőjük van a szakra) :) kedves gesztus, de nem kötelez semmire természetesen.
2019. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Szövegértés 1. osztály.
2019. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én épp ma kaptam. Mondtam is itthon, hogy nem értem, minek. Előre isznak a medve bőrére, ami balszerencsét hoz :/ Augusztusban ráérnének kiküldeni ezeket.
2019. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7, az a cél, hogy a gesztustól meghatódva esetleg lenézz Szegedre, hátha megtetszik és őket választod (most még ugye lehet módosítani a sorrenden, augusztusban már nem).
2019. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem első helyen van, de ezek után lehet, hogy hátrébb csúsztatom :D
2019. jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem a felvételhez, hanem a döntéshez gratuláltak, hogy az SZTE-re (is) jelentkeztél. Ill. a levél úgy szól, hogy s z i n t e már.., tehát nem vettek fel.
2019. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!