Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE informatikus könyvtáros...

SZTE informatikus könyvtáros szakról át lehet jelentkezni magyar-töri osztatlan tanárira?

Figyelt kérdés
Emelt érettségin nem sikerült megszerezni az 50 többletpontot, ezért lecsúsztam a tanári szakról. A könyvtárost végszükségletnek jelöltem meg még februárban. Lehetséges az átjelentkezés államilag támogatottan év közben?

2019. jún. 24. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ket szak annyira távol van egymástól hogy szerintem nem. Olyanról hallottam hogy alapszakoskent átjelentkeztek hozzánk tori magyarra mert neki tori volt az alapszakja vagy hogy angol bioszrol angol magyarra de az a baj egyik szakod sem stimmel. Nem biztos hogy nem vesznek fel tavaly sem volt magas a pontszám 308. De az egyetemen kell megkérdezni.
2019. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy az érettségijeim 70% körüliek és nyelvvizsgám sincs, így kb. 280 valamennyi pontom lesz feltehetőleg... 😞
2019. jún. 24. 14:19
 3/4 A kérdező kommentje:
És köszönöm a gyors választ!! 😊
2019. jún. 24. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
30%

Juujj hallod a könyvtárszakot gyorsan felejtsd el amint lehet. Én nekem informatikus könyvtáros diplomám van, évekig dolgoztam vele kulturális közfoglalkoztatottként netto 70 ezer havonta. Ha neked me

géri akkor sok sikert hozzá :D


Nyugat magyarországon dolgoztam ennyiért amugy!

2019. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!