Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Városmajor...

Mi a véleményetek a Városmajori gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Például milyenek a tanárok, a diákok, a közösség, oktatás, idegennyelvek oktatása?

Kérem, hogy csak olyan válaszoljon, aki jelenleg ott tanul! Előre is köszönöm!



2019. jún. 26. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik kedves kolléganőm ott tanult, egyszerűen imádta. Jó a hangulat, jó a közösség, jók a tanárok, jó a színvonal. Az egyik legjobban ajánlott budapesti gimi.
2019. jún. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2019. jún. 27. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
11 tanár megy el most, ha jól számolom.
2019. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Te oda jársz?
2019. jún. 29. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Ott tanít a barátnőm.
2019. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ezen kívül milyen?
2019. jún. 29. 18:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én oda járok. A tanárok többsége aki elmegy, az a Kós Károlyba megy át, mivel különválik a két iskola.

Én személy szerint nagyon szeretem. Jó programok vannak, az emberek többsége jófej (persze mindig vannak kivételek), maga az iskola a felépítése szerintem nagyon jól meg van csinálva, különös hangulatú (legalább is én ezt érzem, amikor reggel bemegyek). Szerintem jó az oktatás, elég erős tanárok vannak. Ha valami érdekel még, írj privátba, ott szívesebben részletezek :D.

2019. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!