Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jàr valaki ELTE emberi erôforr...

Jàr valaki ELTE emberi erôforràs tanàcsadó MA szakra? Mesèlne róla?

Figyelt kérdés
2019. jún. 27. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Garantált munkanélküli-képző, büfé-ruhatár szak. Én a Corvinuson végeztem ugyanilyen szakon, az is az volt. Kerüld el. Helyette menj gazdmenre vagy csinálj egy MBA-t.
2019. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző totál hülyeségeket ír

Egyáltalán nem munkanélküli képző.

Csak egy EET-s ismerősöm van, aki nem tudott elhelyezkedni ezzel a mesterrel, de ő azért nem, mert belekezdett egy másik mesterbe mellette.

Gazdmen mester nem létezik.

MBA-ra nagyon nehéz bekerülni, eleve több éves munkatapasztalattal és arról való igazolással engednek oda.

Ezen információk hiányában KÉTLEM, hogy te egyátalán valaha jártál volna a Corvinusra..


Kérdező, ez elsősorban bölcsész szak, inkább a tanácsadói irányra megy rá, mint az alapszakja, ami pedig közgazdasági irányt nyomat.

2019. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem beszélek hülyeségeket. Én is bölcsészként végeztem el a Corvinus HR szakát. A HR tanácsadó szakma el van nőiesedve, a pszichológusok uralják a terepet, akik meg ilyen szakon végeztek mint én is, vagy sikeresen befutottak (ez a nagyon ritka kivétel), vagy valamilyen robot melót végeznek. Mindenesetre sok sikert!
2019. aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!