Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi tanusítványt át...

Érettségi tanusítványt át lehet venni utólag, vagy kipostázzák?

Figyelt kérdés
A hivatalos eredményhírdetést követő napon ha elmegyek érte, átvehetem? Nem vagyok benne biztos, hogy az eredményhírdetés helyszínén tárolják, ugyanis önkormányzatnál jelentkeztem (már nem vagyok gimis), szóval talán a bizottság elviszi magával, ezesetben az önkormányzatnál kellene érdeklődnöm?

2019. jún. 27. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Nem postazzak. Alá kell írnod h atvetted de előtte személyit kell felmutatnod.


Ha ügyes vagy, kora reggel még az iskolában van a papír, de sokáig nem marad ott, mert visszaszállítják a hivatalba.


(én idén felhivtam az iskolát h érte tudok-e menni, és mondta a titkárnő hogy épp most viszik el. Szóval megspóroltam egy felesleges utat, egyből hivatalba mentem).


Legyél kicsit életrevalóbb, nyugodtan kérdezz rá az iskolában, hivatalban ha nem tudsz valamit, van telefonszámuk :)

2019. jún. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem simán kipostázták, bár én kormányhivatalban jelentkeztem.
2020. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!