Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek az idei érettségi...

Szerintetek az idei érettségi nehezebb volt, mint az elöző években? (Én már régebben érettségiztem, csak kíváncsi vagyok, mert sok ismerősömtől ezt hallottam)

Figyelt kérdés

2019. jún. 28. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem tantárgyfüggő volt. A matek szerintem nehezebb volt, mint a tavalyi, de például az angol idén sokkal könnyebb volt.

A magyar nekem idén nehezebben ment, mint amiket gyakoroltam.

Töri az szerintem ugyanolyan volt.

2019. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Aki idén érettségizett, annak ezelőtt soha nem volt ilyen nehéz.
2019. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Az ilyen általánosításoknak csak statisztikai értelemben lehet értelmet tulajdonítani. Nyilván egyes embereket, ha külön-külön néznénk, teljes más eredményeik lennének, függ attól, milyen napjuk volt, láttek-e már hasonlót, elszámolták-e, stb.


Ezért erre a kérdésre a választ csak a hivatalos statisztikák megjelente után lehet adni.


Addig csak olyan válaszokat kapsz, mint az előttem szólóké.


A statisztikák mindenki számára elérhetőek lesznek!


Az utóbbi évek legnehezebbje a 2015-ös volt, ha jól emlékszem, de tantárgyfüggő (is) természetesen.

2019. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó... te sem írtál semmi érdemlegeset. Én legalább leírtam a saját véleményemet és tapasztalatomat az idei érettségiről, mivel a kérdező erre volt kíváncsi. Statisztikákat bárki tud nézni. De igazad van, okos dolog volt lepontozni engem aztán az utánam szólót.
2019. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Angolból előrehozott érettségit tettem, és szinte az összes eddigi érettségit megcsináltam. Könnyű volt az idei.
2019. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a matek nehezebben ment most, mint a régebbiek. A többi szerintem teljesen korrekt volt, nagyjából olyan nehézségű mint a régebbiek. Bár aztán aki jó matekból az meg lehet azt mondja, hogy a matek is könnyű volt, úgyhogy ez relatív.
2019. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!