Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bajban lehetek gazdinfón?

Marci1992 kérdése:

Bajban lehetek gazdinfón?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy hátrányból fogok indulok első évben programozás terén ha eddig németet tanultam és nem tudok még angolul?

2019. jún. 29. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csak progbol, de minden informatikai tárgyból hátránnyal indulsz.
2019. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt úgy tudom hogy hosszútávon előnyös a dolog, de ha szeptembertől elkezdem az angolt akkor azért nem olyan nagy hátrányból indulok az első éves programozásnál nem?
2019. jún. 29. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem indulsz hátrányból. Hidd el az is hátrány ha előtte nem infós suliba jártál és mindent csak angolul tudsz:D Én pont ilyen voltam, és egy csomó dolgot kellett megjegyeznem magyarul.

Egyébként bemagolod while, if, else, do, try, catch stb mit jelentenek és semmi bajod nem lesz.

Egy dologban okozhat gondot, hogy ha error-t kapsz. Ugyanis nem hinném hogy van olyan IDE ami magyarul generál errort. DE! Ez miatt se aggódj! Mi visual studiot hasznaltunk, ott pedig irja hogy pl hanyadik sorba van a hiba. Persze angolul, pl: ... at line 45.

Sok sikert előre is!


Egyébként az angol német után nevetségesen egyszerű:) Németes voltam általánostól középsuli 10. osztályáig, ahol váltottam, mert egy év magán tanár után olyan jól ment az angol, hogy osztályba én lettem azonnal a legjobb angolos. Pedig németből épphogy átmentem mindig:D

2019. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én gazdinfós vagyok és már túl vagyok 2 féléven. Én is csak németet tanultam általánosban és középsuliban. Nekem nem volt hátrány, hogy nem tudok angolul, mert csak egy pár szót kellett megjegyezni mi micsoda. Viszont amikor valami hibakódot dobott ki a program akkor voltam bajban.

2019. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!