Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Programtervező informatikus...

Programtervező informatikus BSc képzésre szeretnék menni szeptembertől csak nem tudom melyik egyetem lenne jobb, a veszprémi vagy a szegedi?

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szegedre járok, nem tudok igazán rosszat mondani, általában véve elégedett vagyok vele. A tanárok korrektek, segítőkészek, nekem 2 féléven keresztül nem volt negatív tapasztalatom.


A matek alapot elég jól megadják, és nem kell matek zseninek lenned , hogy abszolváld a tárgyakat. Persze nem könnyűek a tárgyak, de sok szorgalommal teljesíthető. Cserébe egy olyan látásmódot kapsz , ami elengedhetetlen a szakmában. A programozás oktatás is elég jó. Jó a suli neve is, bár a papír már annyira nem számít, a lényeg hogy azért legalább egy BSc -d legyen, meg jó tudásod. Veszprémről nincs sajnos tapasztalatom. Írj ha van még kérdésed!

2019. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Plusz bejön még Szeged mellé az az érv, hogy nagyon sok cég, vállalkozás van, ahol el tudsz kezdeni gyakornokoskodni, akár iskola mellett, fizetések sem rosszak. És nagyon élhető a város.
2019. jún. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Estádio de Felchút ***** válasza:

Én BP-i vagyok, de úgy tudom, Szegeden nagyon jó a proginfó/gazdinfó képzés. Én Szegedre mennék, amúgy is gyönyörű város. Sunshine City :P

De a Pannon egyetemmel se nagyon tudsz mellé lőni. Amelyik közelebb van, oda menj.

2019. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, a veszprémi van közelebb, és annyira meg nem akarok messze menni, úgyhogy oda megyek
2019. júl. 2. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!