Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így is lehetek tanár?

Így is lehetek tanár?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olasz-töri szakos tanár szeretnék lenni, de jelenleg az olasz jobban érdekel. Jövőre fogok felvételizni.

Egy tanárom azt mondta, hogy mehetek sima olasz szakra is, ott felvehetem a törit minornak és valami specializációval így is lehet olasz-töri tanár.

Ez valóban lehetséges? (Nem tudom ez a tanár a mostani rendszerben végzett-e ezért kérdezem).


2019. jún. 30. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges.
2019. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És így alapszak+minor+tanári specializációval kevesebb félév alatt is el lehet végezni, mint 12? (Osztatlan képzésben 12 félév).
2019. júl. 1. 10:10
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Mehetsz csak minek? A selejtek mennek tanárnak, valami normális dolog nem érdekel?
2019. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem.
2019. júl. 2. 23:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az már nem működik. Olyan van, hogy az alapképzés után elmész mesterre és még pluszba elvégzel egy ráépülő tanári képzést, de sokkal jobban megéri az osztatlan tanári. Pl, elég csak egyszer szakdogát írni, nem kell többször felvételizni, stb.
2019. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!