Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-PSZK penzugy-szamvitel...

BGE-PSZK penzugy-szamvitel foszkon elso eves tankonyvlista?

Figyelt kérdés
Sziasztok, elvileg szeptembertol psz foszkra fogok jarni, es erdekelne hogy milyen tankonyveket kell beszerezni? Sajnos sehol nem talaltam semmi listat errol. Valaki aki ott tanul esetleg tudna segiteni? :) szeretnem ha idoben meg lennenek a tankonyveim. Koszonom szepen :)
2019. júl. 2. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért ez egy kicsit túlzás és elkiabálás, nem? Engem valószínűleg fel fognak venni gyógytornásznak, a pontommal orvos is lehetnék, de azért semmiképpen nem venném meg a könyveket úgy, hogy nem biztos a dolog. Ráérsz várni még egy hónapot, nem?
2019. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jellemzően az egyetemen már nem tankönyvek vannak, hanem szakirodalmak. Azokat pedig felesleges beszerezni. Egyrészt elég drágák, másrészt legtöbb főiskolai/egyetemi könyv arra a pár napra kell csak úgyis, amíg a vizsgára felkészülsz belőle, utána azt se fogod tudni, hol van. Arra meg tökéletesen elég egy fénymásolt vagy könyvtári példány. Plusz a legtöbb tárgyhoz általában vannak jegyzetek, amit vagy a tanár ad ki, vagy a diákok között terjed, és a vizsgára felkészülés szempontjából sokkal hatékonyabbak, mint a sok száz oldalas könyvek. Ezeket a könyveket akkor érdemes megvenni, ha nagyon érdekel a téma, és esetleg kutatni is akarsz az adott területen.
2019. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én jártam már 2 szakra is, de soha egy tankönyvet se vettem meg. Felesleges. A tantárgyaknak van tematikája egy adott tárgyról, azon vannak felsorolva szakirodalmak. De a legtöbb jegyzetet a tanárok elküldik, be kell járni előadásra és lesz jegyzeted is vagy szaktárstól megszerzed. De erre való az egyetemi könyvtár is, ahol szinte az összes könyv, amikről beszélnek a tanárok, megtalálható vagy van, ami az interneten is fent van.
2019. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!