Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételi pontok számítása...

Felvételi pontok számítása Szakközépből?

Figyelt kérdés

Az van hogy meglett ugye az érettségi és nincsen választott tárgy a szakmai tárgyak (3 tárgy volt szakmai tárgy) miatt, és most kicsit összezavart ez a dolog. Össze akarom számolni, hogy hány pontom is lett pontosan, viszont nem tudom, hogyan tegyem.

Az érettségi eredmények százaléka az összegzett(írásbeli+szóbeli)?

A Választott tárgy1 és Választott tárgy2 a szakmai tárgyaknak felelnének meg?

Hogyha szakmai tárgyakból volt elmélet és gyakorlat is, és ugye külön vettük őket (mármint naplóban is) és az elmélet 5 gyakorlat 4, akkor melyiket írjam be a választott tárgyhoz és hogyan?

Már nagyon összezavarodtam, valaki tudna segíteni kicsit?


2019. júl. 5. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Az érettséginél pedig azt a %os eredményt kell beírni, ami az érettségi bizonyítványban szerepel.

2019. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lemaradt:


“Nem számítható érettségi pont az érettségi bizonyítvány megszerzését követően, kizárólag a szakképesítés megszerzésére felkészítő oktatási formák végén kiadott, szakképesítést tanúsító (szakközépiskolai) képesítő, érettségi-képesítő stb. bizonyítványokból.”

2019. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"egy, legalább két évig tanult választott természettudományos tantárgy vagy két, legalább egy évig tanult, választott természettudományos tantárgy. Természettudományos tantárgyak: fizika, kémia, biológia, földrajz (földünk és környezetünk), természetismeret, természettudomány."


és ha nem volt ilyen?

2019. júl. 5. 20:33
 4/6 A kérdező kommentje:

JAA JA OKÉ BOCS! Oké, rosszul értelmeztem, ne haragudj!

Most így össze lett számolva és 382 lett a végösszeg, az jó(?) nem?

2019. júl. 5. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha leírod az eredményeidet, meg tudom mondani.
2019. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az előbb írtam hogy 382 pontom van :D Ez most jó vagy nem?
2019. júl. 6. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!