Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen nyelvet érdemes elkezde...

Milyen nyelvet érdemes elkezdeni tanulni közgáz szempontjából?

Figyelt kérdés

Ősztől a BGE nemzetközi gazdálkodás szakára fogok járni(angolra), és érdekelne, hogy milyen nyelvet érdemes elkezdeni. Angol, német C1 szinten pipa.Oroszt,kínait, spanyolt hallottam, hogy ajánlják. Illetve BGE tippek? Melyik tanárok óráit érdemes felvenni ezen a szakon?

Előre is köszi!



2019. júl. 6. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az orosz!
2019. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Én szegedre járok marketing alapszakra és nálunk van Konfuciusz intézet, ahol kínai tanárok tanítanak kínait angolul. Egy félév alatt el lehet érni az alapfok szintjét, ha belefér az órarendembe, mindenképpen ki fogom próbálni. Egyértelmű, hogy nagyon sok mindent tudsz vele csinálni.


Környező közép-európai országok nyelvei is keresettek (cseh / szlovák, lengyel), de Profession.hu-n láttam már olyat is, hogy holland, vagy északi nyelvtudással kerestek egyetemi végzettséget igénylő kereskedelmi stb. pozícióba embereket.


Ha indítasz egy keresését Profession.hu-n, vagy bármelyik álláskereső oldalon, és megnézed a nyelvi követelményeket, kapsz egy képet, hogy mi jöhet szóba.

2019. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!