Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemi felvételihez kell...

Az egyetemi felvételihez kell egy olyan tárgyból érettségiznem, amit középiskolában nem tanultam, akkor hogy tudom megoldani, hogy meglegyen?

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 09:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
És akkor a felvételinél nem kell, hogy legyenek jegyeim abból a tárgyból?
2019. júl. 11. 00:33
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha duplàzàssal szàmolnak akkor nem kell. (Nàlam is ez volt).
2019. júl. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én 16 éve csináltam a rendes érettségit. Most májusban viszont muszáj volt egy szakmai ágazati emelt érettségit is tenném, a felvételhez. Úgy működött, hogy bementem a helyi kormánya lába, ami az oktatásával is foglalkozik, ott jelentkeztem, befizettem az érettségi díját. Aztán önállóan felkészülten és ke érettségiztem belőle. Az írásbeli nagyon örültek nekem, azt mondták, hogy a megyébe ritka aki ebből a tárgyból emeltezik, a szóbeli viszont rossz élmény marad, ott kB csak azt nem kérdezték meg, hogy mi a francot keresek ott, úgy, hogy nem is tanultam soha a tárgyat :D Viszont szerencsére ők is korrekten értékelték a tudásom, így végül 4est kaptam :)
2019. júl. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2019. júl. 11. 11:38
 15/15 anonim ***** válasza:
Jesszus, most látom mit művelt az autocorrect :D szóval kormányablakba mentem, olyanba, ami az oktatással is foglalkozik :)
2019. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!