Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Esélyes, hogy fölvesznek valahova?

Jelentkeztem felsőoktatásba, Foszkra leginkább, az érettségim nem lett olyan jó sajnos, 3-as, a töri 51%, a földrajz 55%, amit vinnék. Lemondtam erre az évre erről, de a dokumentumokat feltöltöttem azért, tisztességesen. S éppen beszéltem egy ismerőssel, hogy neki is hasonló eredményei voltak 2 éve, talán ő is a földrajzot vitte tovább, s ott nem csak az utolsó 2 évet, hanem az első 2 évet is számították, bár azt nem tudom hogyan, mivel faktra is járt, mondjuk én is. Én nem hiszek neki, de aztán lehet, hogy igaza van. Ha így lenne, akkor valami esélyem lenne, mert szinte végig 4-es voltam földrajzból, 9-be voltam 3-as.

júl. 12. 18:08  Privát üzenet  

A válaszok
Nézd meg Felvin a pontjaidat.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont júl. 12. 18:23 Privát üzenet
Ugyan ez a kérdés jár a fejemben, mondjuk 80%+ os eredményekkel, de sajnos rengeteg pont kell arra a szakra amit kinéztem, szóval valószínűleg önköltéges lesz ebből.. :'D

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont júl. 12. 18:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja igen, s őt felvették! Én csak FOSZK-ra jelentkeztem.

# 3/3Időpont júl. 12. 18:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mikor lesz meg a végleges érettségi eredmény? És ezt kiteszik valahova?
Fölvesznek így a Leöveybe?
Ha valahova felevettek ugye nem muszáj beiratkoznom?
Elrontottam a központit. Felvesznek egyáltalán valahova?
Mi lesz akkor ha elbujok valahova a tornaszertárban, és esetleg földszinten van az ablak és kimászok rajta?
Szerintetek milyen tényezőkön múlik, hogy fölvesznek valahova vagy sem?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!