Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Esélyes, hogy fölvesznek...

Esélyes, hogy fölvesznek valahova?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem felsőoktatásba, Foszkra leginkább, az érettségim nem lett olyan jó sajnos, 3-as, a töri 51%, a földrajz 55%, amit vinnék. Lemondtam erre az évre erről, de a dokumentumokat feltöltöttem azért, tisztességesen. S éppen beszéltem egy ismerőssel, hogy neki is hasonló eredményei voltak 2 éve, talán ő is a földrajzot vitte tovább, s ott nem csak az utolsó 2 évet, hanem az első 2 évet is számították, bár azt nem tudom hogyan, mivel faktra is járt, mondjuk én is. Én nem hiszek neki, de aztán lehet, hogy igaza van. Ha így lenne, akkor valami esélyem lenne, mert szinte végig 4-es voltam földrajzból, 9-be voltam 3-as.
2019. júl. 12. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg Felvin a pontjaidat.
2019. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a kérdés jár a fejemben, mondjuk 80%+ os eredményekkel, de sajnos rengeteg pont kell arra a szakra amit kinéztem, szóval valószínűleg önköltéges lesz ebből.. :'D
2019. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja igen, s őt felvették! Én csak FOSZK-ra jelentkeztem.
2019. júl. 12. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!