Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolból melyik a legjobb...

Angolból melyik a legjobb egynyelvű szótár?

Figyelt kérdés

Olyan kellene, amit kezdőként is tudok használni. A kétnyelvűvel ne gyere légyszi, az már van és szeretnék egynyelvűt is. Igazából én ezekre gondoltam:

[link]

[link]

ezek közül melyik a jobb vagy esetleg van jobb is?


2011. okt. 24. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Az elso olyan angol szotár, amelyet azok számára fejlesztettek ki, akik kulonbozo tantárgyakat tanulnak angolul. Pl. ha biológiát, foldrajzt, matekot, kémiát stb. tanulsz angolul, akkor hasznát veszed.

Amennyiben angolul szeretnél megtanulni, akkor a második mellett érdemes dontened - kifejezetten kezdok és kozéphaladók számára írták.

2011. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. okt. 24. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Longman, Exams Dictionary for upper intermediate-advanced learners kiadás van meg,kb középfokú szinten vagyok és így ez nagyon jól használhato :) (mennyire vagy kezdő?)
2011. okt. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oxford Students
2013. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oxford (Advenced Learners Dict)
2013. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!