Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valami jó angol alkalmazást...

Valami jó angol alkalmazást amivel fejlezthetem magam? Vagy valami más?

Figyelt kérdés
3hónap múlva kell a gimibe mennem és írnom egy angol tesztet. Ahol lesz magnóhallgatás, szövegértés, nyelvhelyességi és íráskészdégi feladat. Erre szeretnék felkészülni. 4es vagyok angolból de nem tudok annyi sok mindent hogy a haladó csoportba hipp-hopp bekerüljek. Írjatok sok-sok alkalmazást vagy mást ami segíthet.

2017. ápr. 27. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Rengeteget kipróbáltam már, de nagyon gagyik és sokszor tele vannak hibákkal. Ami nekem eddig a legjobban tetszik az ez


[link]


Én közepes szintnek mondanám, bár itt-ott találhatóak benne olyan kifejezések, amelyek inkább már felsőfokra kellenének, de nem tudom mennyire rossz az angolod. Szerintem értened kellene, sok hallgatós szöveg is van benne, ami biztos segítene.


Ott van ez is


[link]


sokan mondják, hogy milyen szuper, de én mondjuk unalmasnak tartom.

2017. ápr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CSILLÁMNÓRI válasza:
Próbáld ki a duolingo-t. az íráskészséget, a magnóhallgatást és nyelvhelyességet is fejleszti. remélem tetszeni fog :)
2017. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!