Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Spanyolországban élő vagy ott...

Spanyolországban élő vagy ott tanuló diákok, milyen az ottani iskola/egyetem?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, milyen Spanyolországban az iskola? Az interneten nem találtam rengeteg információt, szóval ehhez az oldalhoz fordulok segítségért. Milyenek a spanyol iskolák, miben különböznek az itthonitól? Mindenre is kíváncsi vagyok.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2019. aug. 25. 00:35
 1/3 anonim válasza:
0%

NAGY NAGYON NAGYON ELUTASÍTÓAK!

főleg a magyar vagy. Nekem a barátnőm perfect tudott spanyolul, de mivel tudták hogy magyar származású eléggé megalázták. És hát sosem neki adtak igazat a tanárok.

alapjáraton az iskola "fejei" akik már rég járnak a helyre azok a legkö""ögebbek. ha ott szeretnél tanulni, és fiú vagy , és fellépsz , kiállsz magadért akkor nem lesz baj. :)

2019. aug. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1-es, ez egy nagyon nagy hulyeseg! 10 evig eltem Spanyolorszagban, ket gyerekem is jart ott iskolaba. Az orszag tele van kulfoldiekkel, az iskolak teljesen vegyesek, a vilag minden tajarol vannak diakok(altalanos iskolatol kezdve), es soha senkit semmilyen megkulonboztetes nem er emiatt!

Kerdezo, ha konkretumokra vagy kivancsi, lepj be valamelyik spanyolorszagi magyarok facebook csoportjaba (pl Magyarok Spanyolorszagban, vagy ha konkret tartomanyra vagy kivancsi akkor ottani csoportba) rengeteg infot kaphatsz. Tobb ezer magyar el kint, rengetegen gyerekkel.

2019. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a két választ! :)
2019. aug. 29. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!