Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » FLEX ösztöndíjas programról...

FLEX ösztöndíjas programról infók valaki próbálkozott már? Többi lent

Figyelt kérdés

Nézegettem ezt a pályázatot hogy egy év múlva jelentkezek..

Nehéz bekerülni ha igen mi alapján válogatnak?

Középfokú nyelvvizsgával nagyobb esélyem van bejutni?

Személyes tapasztalatokat várok!



2019. szept. 18. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon eddig 9 ember utazott még csak ki vele amerikába, úgyhogy személyes tapasztalatra kicsi az esély😄 Egyik ismerősöm van most kint vele, egyik a 9-ből, de nem tudok olyan sok mindent mert nem gyakran beszélek vele. Azt viszont tudom, hogy kb. 50 az 1 hez hogy bekerülsz. A nyelvvizsga pedig nem jelent feltétlen előnyt, inkább a rátermettség a gimisként külföldre költözésre, az önállóság, magabiztosság, nem jó ha introvertált és nehezen beilleszkedő típus vagy, (anyagi helyzet, előny ha nem vagytok gazdagok, amikor bármit tudnátok finanszírozni, de persze szegénynek azért nem kell lenni), valamint ilyen gyakorlati szempontok számítanak. Minden esetre, ugyan nem sok esélyed van hogy megnyered, de érdemes megpróbálni. Az ismerősöm is így állt hozzá, és most már 2 hónapja kinn van az Államokban.
2019. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze ez igaz de valaki mégis megnyeri ez most a te ismerősöd volt pedig szerintem ő is tisztába volt vele hogy kicsi az esélye hogy bekerüljön de igen érdemes megpróbálni hallottam már olyat hogy megírták hogy nem lesz nyelvi kérdezés és mégis volt mivel ezzel akarták felmérni hogy váratlan helyzetekben hogy reagál egész érdekes mindenesetre megpróbálom csak kicsit tájékozottabb akarok lenni
2019. szept. 18. 21:07
 3/5 anonim válasza:
Szia! Te jelentkeztél? :)
2020. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jelentkeztetek kérdező és 3-as?

Én már igen :D

2020. okt. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És tovább jutottál? :)
2020. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!