Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van olyan cserediàk program...

Van olyan cserediàk program amihez van ösztöndíj, és csalàd helyett kollégiumba lehet menni?

Figyelt kérdés
Félek a hogy kellemtlenül fogom magam érezni a csalàdba

2019. okt. 20. 19:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Szociàlis fóbiàm van és ezért félek
2019. okt. 20. 19:54
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Ha szociális fóbiád van akkor nem nagyon van esélyed a cserediák programokra.. ott sok szempontot néznek meg nem csak, hogy kellemetlenül érezned magad a családban hanem ott a suliban is be kell illeszkedni meg minden új dolog. Szerintem nincsen esélyed erre mellesleg én még nem is hallottam olyanról, hogy koliban lakjon valaki.
2019. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
UWC esetleg? Igaz, hogy ez nem annyira cserediák program, de van ösztöndíj hozzá, és kollégiumba lakik mindenki. Ez két éves, és ha jól tudom Amerikába is lehet vele menni. Ha 10-11-es vagy ideje jelentkezni:)
2019. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Az Into és a Yourway szervezetnél van bentlakásos iskola, de ösztöndíj az sajnos nincs. De érdeklődd meg, lehet, hogy olcsóbban is ki lehet hozni.
2019. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!