Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tanárnak szeretnék tanulni...

Tanárnak szeretnék tanulni Dániában, de nem tudom, hogy hol lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés

Az iskolában valamennyire segítettek, de az egyetemek honlapján nem igazán tudtam tájékozódni. A C1-es angol nyelvvizsgám is megvan, de nem tudom, hogy kell-e egyáltalán a jelentkezéshez és azt sem tudom, hogy hol lehet egyáltalán jelentkezni. Esetleg van-e valamilyen ösztöndíj, hogy a kinti életemet tudjam finanszírozni?


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. dec. 10. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Ha az egyetemek honlapján nem tudsz eligazodni, akkor hogy tudnál ott egyetemre járni?
2019. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azzal volt a baj,hogy fullosan nem értettem, hogy miről volt szó, hanem arról, hogy ahol egyértelműen leírták a követelményeket, ott nem volt tanárképző, ahol még találtam tanárképzőt, ott majdnem semmivel volt egyenlő a jelenkezéssel kapcsolatos információ.
2019. dec. 10. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Ezt a dán gy-k kérdezd meg! :D


Írj nekik egy emailt, szerintem válaszolnak.

2019. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kérlek a helyesírásomtól most tekintsünk el, de könyörgöm, csak olyan válaszoljon már, aki valami értelmeset is tud a témához fűzni, esetleg valamilyen linket is tudna küldeni, hogy hol érdemes körbe néznem.
2019. dec. 10. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
2019. dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!