Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha lenne rá lehetőségetek,...

Ha lenne rá lehetőségetek, tanulnátok az amerikai top egyetemek egyikében?

Figyelt kérdés

2020. febr. 6. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Úgyis kibuknék a rákba, meg amúgy is sokba kerül.
2020. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Tuti megpróbálnám.
2020. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Semmi esetre sem!
2020. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Egyértelműen igen!
2020. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Természetesen úgy értettem, hogy ha lenne rá pénzetek, és mindenképp mennétek egyetemre. Tanácstalan vagyok..

Köszi a válaszokat. :)

2020. febr. 6. 18:02
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha lenne rá lehetőségem, biztos, hogy nem hagynék ki egy ilyen lépést. Akkor sem, ha úgy érzem, nem tudom megcsinálni. Ez egy olyan életreszóló élmény, amiből biztosan nem maradnék ki!
2020. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Igen, még ha csak egy félévet is.
2020. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg minden lehetőség lenne hozzá, akkor igen. Bár egyébként nem is feltétlenül csak top egyetemeken, hanem úgy alapból nagyon szívesen tanulnék külföldön. Persze, vannak ösztöndíjak (pl. Amerikába is mehetnék), viszont rengeteg költséggel jár még az anyagi támogatás ellenére is és nem tudom kifizetni.
2020. febr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Minél gazdagabb egy egyetem Amerikában annál nagyobb ösztöndíjat ad. Gyerekem top egyetemre jár ott, teljes ösztöndíjjal, ami még a személyes kiadásaira is biztosít havi 450 dollárt. Az egyetemen pluszban munkát lehet vállalni. Bekerülni nehezebb, de ha felvesznek akkor szükség alapú támogatás biztosított.
2020. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azoknak, akik kimennének: nektek nem lenne hátrány, hogy ennyire távol lennétek mindenkitől, amit szerettek? Engem ez tart vissza leginkább.
2020. febr. 7. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!