Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Knyp, egyéni pályázat Máltára?

Knyp, egyéni pályázat Máltára?

Figyelt kérdés
Egyenileg palyaznek Maltara, lehet tudni mikor nyilik meg a palyazati felulet? Az oldalukon csak az van, hogy ebben a honapban, de semmi konkret...pedig szerintem alap lenne ilyenkor mar kozolni. Azt sem tudom, hogy van-e valami hatarido, ameddig lehet, illetve szerintetek szamit milyen hamar palyazunk a kijutasi esely szempontjabol, vagy egyaltalan mi alapjan valasztjak ki, hogy ki mehet? Meg azt is olvastam, hogy 18 ev alatt egyedul Maltara nem mehetunk, most meg megis elvileg?

2020. febr. 9. 11:10
 1/3 Bogi11 ***** válasza:

A tempus honlapján a kurzuskeresőben úgy tűnik, hogy rengeteg lehetőség van Máltán is. [link]

Ha nincs még ügyfélkapu, akkor azt érdemes mielőbb megcsinálni a szülőknek is, mert elektronikusan kell majd aláírni..

2020. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom. Ugyfelkapu eleg a szuloknek vagy nekem is kell?
2020. febr. 16. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Még nem lehet tudni, mikor nyílik meg. A csoportosra 30 nap, míg az egyénire 60 nap lesz megadva jelentkezési határidőnek.

Valóban van olyan, hogy 18 év alatt nem lehet egyedül tartózkodni Máltán, de állítólag a nyelviskola, ha fogad, akkor az felnőtt "kísérőnek"számít.

2020. febr. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!