Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha elvégzek Taiwanon egy...

Ha elvégzek Taiwanon egy egyetemet, akkor van utána esélyem ott maradni dolgozni?

Figyelt kérdés
Szeretnék Taiwanon élni, nagyon megfogott az ország. Jól tudok kínaiul. Ha ott elvégzek mondjuk egy IT képzést, akkor utána van esélyem ott maradni?
2020. márc. 26. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jól tudsz kínaiul, akkor nem lesz vele bajod, ha keresett az adott diploma, amit megszerzel akkor simán elbírsz helyezkedni.
2020. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem van egy taiwani diplomám, meg én is beszélek kínaiul picit. Munkát szerezni itt nem lehetetlen, de elég nehéz. A legtöbb meghirdetett pozihoz ami külföldieknek szól, minimum 2 év tapasztalatot kérnek az adott területen, és a taiwani cégek nagyon nagyon nem szeretnek vízumot adni, a legtöbb helyen amit latok az ARC is követelmény.

Nagyon nagy előny ha már van egy Mastered, azzal nem tudom mi a szitu.


A nyelvtudás előny de nem minden sajnos, ha felvesznek, valószínű 90%ban azért leszel ott mert kell egy fehér ember ami egzotikus angol akcentussal beszél szóval nem amerikai vagy német, ettől ők sokkal nagyobb nemzetközibb cégnek tűnnek majd.


Hogy kerültél ide ha szabad megkérdeznem? :D

2020. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!