Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hol tanulnátok szívesebben,...

Hol tanulnátok szívesebben, Szöul vagy Shanghai?

Figyelt kérdés
Vélemények a két városról, nyelvről?

2020. ápr. 14. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Én inkább Szöul, nekem a Koreai légkör sokkal szimpatikusabb, egy fokkal kevesebb ember van. Viszont a kínai nyelvvel sokkal többre megy az ember szerintem, meg valószínű Shanghai is többet kínál.
2020. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

talán szöul... több ott jó csaj

és igen kevesebb ember van ott valamint a levegő is tisztább habár nem biztos mivel egyikben sem éltem még szóval lehet mindkettő jó és rossz os

2020. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Szia én jelenleg is Kínában élek, beszélem a nyelvet, Shanghaiban is éltem fél évet.


Shanghai érdekes hely, az a benyomásom hogy csak végletek vannak, van olyan külföldi akinek Shanghai = Kína és nem képes vagy hajlandó máshol élni, és van olyan aki csak munka vagy tanulás miatt van Shanghaiban de egyébként nem szereti.

Én inkább a második vagyok. Shanghai nagyon király hely, kellemes az időjárása, minőségiek a szolgáltatások mindenben, nagyon kellemes életed lehet.


De.


De! Kínát nagyon sok minden miatt lehet nem szeretni. Ha Korea és Kína között vacillálsz, az azt jelenti hogy egyik nyelvet se beszéled, ezért kvázi tökmindegy. Emiatt egyértelműen Szöul. Jobb hely és kész.

És igen a koreai nők ( vagy pasik) szebbek talán mint a kínaiak.

2020. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szöul
2020. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!