Szöulba költözés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tizenéves éveim elejèn járok, és a Szöuli élettel kapcsolatban gondolkodok... a rajzban van tehetségem, fővárosi versenyt nyertem nemrég. A szüleim nem tudnak arról, higy azért van néha rossz kedvem, mert már ennyi idősen elvágyakozok stb. Itt olvasgatom a hasonlo kerdeseket: 'ja egy csitri kpopot hallgat es doramakat nez es erre 12 evesen eldonti hogy kikoltozik' stb. Hogyan tudnam ezt eldonteni? Mondom, a szuleim nem tudnak errol. Nem is a kikoltozes eleg kiutazni... viszonylagosan jo aron mikor tudok egyaltalan kijutni rovidebbhosszabb idore Szoulba? A rajzzal tudnek ott hosszabbtavon kezdeni vmit? Es stb. Ez elfogultsag? xdd

2016. ápr. 26. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyelőre még arra sem sikerült rákérdezned, amire kíváncsi vagy.
2016. ápr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2%
mi az a szöul? valami kenguruáldozó szekta?
2016. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy írok, hogy teljesen megértelek, nagyon szeretem Dél-Koreát, régebben majd' megőrültem, hogy elmehessek oda és még ma is szívesen mennék, csakhát nem olcsó mulatság.

Először is, ha 12 éves vagy, akkor nem nagyon tudsz kimenni egyedül. A repjegy azt hiszem 200.000 körül mozog, de már elég rég néztem és biztos vannak jobb ajánlatok. Úgyhogy hacsak a szüleid nem vevőek egy ilyen különleges nyaralásra, akkor nem tudsz mit tenni.

Másodszor, azt kell hogy mondjam, hogy ezt ki fogod nőni. Nem a Korea/Szöul iránti szeretetedet, az megmaradhat, hanem az olthatatlan vágyat. Persze, valakire ez nem igaz, de általában igen. Később, amikor lesz saját jövedelmed, tapasztalatod és komplett terveid, akkor majd eldöntod, hogy mész-e vagy sem.

2016. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!