Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » 28 évesen mennyire gáz elkezde...

28 évesen mennyire gáz elkezdeni külföldön egy mesterképzést?

Figyelt kérdés
Ösztöndíjat szeretnék megpályázni és nagyon érdekel az adott szak. Jók a lehetőségek, viszont félek, hogy 28 évesen már öreg vagyok ehhez. Kollégiumban laknék és nappali képzésen tanulnék, mások pedig ebben a korban dolgoznak és lassan családot alapítanak.
2020. ápr. 19. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz.
2020. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én (ha minden jól megy, idén, 27 évesen fogom elkezdeni a mesterképzést. Igaz levelezőn és itthon. Rajtam kívülálló okok miatt nem tudtam korábban. Nem érdemes másokhoz mérni magad, mindenkinek más az élete és mások a körülményei.
2020. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gaz! Szerintem nem is te lennel a legidosebb, ne felj ettol. Nekem tobb ismerosom kukfoldon (Angliaban elek) 25-26 eves kora kornyekere szedte ossze a penzt hogy folytassak kint a tanulmanyaikat.
2020. ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapképzésen voltak 30 pluszos csoporttársaim. Senki nem nézte le őket, sőt, kifejezetten sokra becsültük, hogy család és munka mellett egyetemre járnak.
2020. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bárcsak 28 éves koromban majd elkezdhetnék egy mestert külföldön olyan szakon, ami érdekel.. :)
2020. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En par het mulva szerzem meg (remelem :) ) a BSC-t 30 evesen, dolgoztam is mellette es hazas is vagyok szoval semennyire.
2020. ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!