Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Gimnázium után egyből külföldi...

Gimnázium után egyből külföldi egyetem? Reális gondolat szülői háttér nélkül?

Figyelt kérdés
Norvégiáról van szó.

2020. máj. 2. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Most a covid miatt nem reális, ugyanis nem utazhatsz.


Én az USA-ba mentem ki, nulla szülői segítséggel. Éjszakánként dolgoztam negyedik gimiben, vonatot pakoltam le, gyárakban soron diákmunkán stb... meg felolvastam pénzért idősotthonokban délutánonként. Eladtam mindenem, könyveket, bringát, számítógépet, felesleges ruhákat így tudtam kimenni.


Szr volt, de megérte, mert most, akik akkor röhögtek rajtam és lenéztek nekem dolgoznak, bőven alattam.

2020. máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gratulálok egyébként, le a kalappal! Természetesen a covizé lezajlása után, szerencsére nem most érettségizem
2020. máj. 2. 10:31
 3/3 anonim ***** válasza:
A kérdés ki írása óta lezajlott a Covid járvány. Jelenleg nincs már Covid járvány. Ki tudtál menni külföldre tanulni? Illetve ki mentél külföldre tanulni? Ha igen akkor hová mentél ki tanulni, és mit tanulsz?
febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!