Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Felvettek a Selye János...

Maya2020 kérdése:

Felvettek a Selye János Óvódapedagógia szakra mennyire kell tudni szlovákul?Meg kell venni a könyveket külön?Levelező szakon csak hétvégén kell suliba menni és a vizsgák és hétvégén lesznek e? Köszi előre is.

Figyelt kérdés
Selye János Komárno

2020. máj. 31. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem Komárno, hanem Komárom (ha, annyira zavar, hogy ugyanarról a városról beszélünk, csak két ország területén, akkor Észak-Komárom, vagy Révkomárom).


Nem kell tudni semennyire szlovákul. Levelező szak csak hétvége.


De, ha egyetemmel kapcsolatban bármi kérdésed volna, akkor ezen az e-mail címen a Hallgatói Önkormányzat munkatársai szívesen válaszolnak a kérdésedre:


segitunk@sjehok.org

2020. jún. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy teljesen mindegy minek nevezzük Komárno amúgy is csak szlovákul a Komárom szóval ezzel semmi baj nincs hogy így hívja. Én úgy tudom hogy tanári szakon szoktak lenni szlovák nyelvű órák, elég sokszor halottam embereket panaszkodni erre bár nagyon ritka de 1-2 óra lehet hogy olyan lesz, bár ez nappali szakosaknál van szóval lehet levelezőn ilyen nincs. Én Gazdasági és informatikai karon tanulok ott csak egy óra volt olyan hogy szlovákul vetítetek ki a szöveget de azon amúgy mondták magyarul a tanárok hogy mi mit jelent. Nekem eddig 2 könyvet kellett megvennem az egyik 25 a másik 6,50€ volt, a 25€ értékűt alapszakon végig ezt használjuk a 6,50€ értékűt meg az alapszak feléig használjuk. Az egyik barátom amúgy történelem-biológia szakon tanul de ők eddig semmilyen könyvet nem vettek tudomásom szerint.
2020. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. jún. 14. 18:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!