Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van olyan köztetek aki németbe...

Van olyan köztetek aki németben/osztrákoknál csinálta az MSc -t?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz bejutni az egyetemekre illetve miket vesznek figyelembe? Mennyire teljesíthető? Van valami jól bevált oldal ahol ezekről lehet részletesen olvasni? én nem igen jutottam ezzel sokra

2020. jún. 2. 21:06
 1/3 MLGuy ***** válasza:
100%

Van olyan, ahová csak beadod a papírjaidat és annak alapján vesznek fel; és van olyan, ahol felvételi vizsga van. Zulassung menüpont alatt keresd a feltételeket. Az Uni Wien esetében például [link]


Nekem kellett felvételi vizsgáznom is, de az doktori program volt.

2020. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MLGuy ***** válasza:
100%
Például ezen az oldalon (ez az LMU München) le van írva, hogy minden egyes mesterprogram maga határozza meg a felvételi követelményeket, és itt meg tudod nézni őket a szak nevére kattintva. [link]
2020. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jaaj köszi király vagy
2020. jún. 2. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!