Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Amerikai egyetemeken vannak...

Amerikai egyetemeken vannak ösztöndíjak?

Figyelt kérdés
A későbbiekben Amerikába szeretnék menni egyetemre viszont iszonyat drága a legtöbb. Vannak olyan ösztöndíjak amikre tudnék jelentkezni? És ha vannak mik a féltételek? (utánna olvasgattam ezeknek de nem nagyon találtam még rá válaszokat)
2020. júl. 28. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
igen, a legtöbb egyetemnek saját ösztöndíjrendszere van
2020. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg fajta ösztöndíj van. Tanulmányi, sport, vannak egyetemek ahol még az albid egy részét is fizetik...

De oda egy évvel előre kell jelentkezned, ha nem vagy sportoló és nem segít neked valamilyen szervezet, szóval ajánlom hogy kezdj el nézelődni, illetve mérlegelni hogy mi éri meg vagy mi nem. (Van olyan szakma ahol itthon hamarabb végzel az egyetemen és kint el is fogadják)

2020. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%

Van de még azokkal is nagyon drága,gyakorlatilag sok milliós tétel egy normális suli

Őszintén,jó szívvel mondom,hogy ha angol nyelvű egyetemre akarsz járni és ott akkor Kanada

Mellesleg az amerikai egyetemeket a Harvard miatt mindenki hihetetlen brutálnak mondja pedig a nagyrésze kb olyan mint egy magyar egyetem


Hidd el,Kanada

2020. júl. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak ösztöndíjak és igen, az amerikai egyetemek iszonyat drágák otthoni mércével. Az ösztöndíjak többségéhez mi hozzá se tudunk szólni, mert teljesen már elbírálási rendszerük van.
2022. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!