Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tudnatok tapasztalatokat...

Tudnatok tapasztalatokat mondani campuson lakasrol egyetemen Angliaban?

Figyelt kérdés
Itt elek 5 eve, es osszel kezdem az egyetemet. Nagyon megkoszonnem, ha tudna valaki olyan meselni aki itt tanul es esetleg lakott is mas diakokkal campuson. Milyen a legkor, rendezett, bekes e? Mire kell esetleg figyelni?

2020. aug. 14. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen környék ár, lakás, társaság függő . Én ugyan nem laktam, de szerintem az mindent elmond hogy a legtöbben első év után inkább az ott szerzett haverokkal találnak privát lakást. Arra biztosan jó hogy barátokat szerezz meg nincsenek ugyebár olyan kemény követelmények tehát ha fizetsz akkor nem kell nekik x évnyi referencia meg minden szar ami amúgy kéne ha be mész csak egy ingatlanoshoz. Amire fő panasz volt az a hangzavaly de az is attól függ milyet választasz pl nálunk van olyan privát campus ahol tok egyedül is lehetsz egy házba az már ugyebár a kicsit drágább kategória.
2020. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!