FLEX Program 2020?

Figyelt kérdés
sziasztok, jelentkezett valaki idén a programra? ha igen akkor kinek hogy ment?:) valamint az angol teszt után kaptatok visszaigazoló emailt? jó lenne olyanokkal beszélgetni, akik szintén benne vannak:))

2020. okt. 20. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt már egyszer megkérdezted/megkérdezték.
2020. okt. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia! én jelentkeztem! (még szeptember 13-án végeztem vele, telik az idő😳)


jól ment, pont a napokban olvastam vissza az esszéket/fogalmazásokat, amiket írtam és hogy őszinte legyek, úgy érzem, hogy jól sikerültek, szintúgy az angol teszt is, aminek örülök :) visszatérve a tesztre (szövegértéses), én csak előtte kaptam e-mailt, utána nem. amúgy örülök, hogy látok embereket, akik szintén jelentkeztek és remélem, hogy találkozunk :)... minél hamarabb


1-es: azt nem a kérdező tette fel, hanem én és meglehet simán, hogy nem látta.

2020. okt. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2es: én az utolsó pillanatra hagytam, de ehhez képest egész jól sikerültek az esszék meg az angol teszt, és örülök, hogy neked is. tényleg jó lenne a finishben találkozni:) a teszt után én se kaptam semmit, csak előtte és ez kicsit fura volt, de most megnyugodtam:D

1es: én nem láttam ilyen kérdést (csak utólag, de akkor már nem akartam törölni az enyémet)

2020. okt. 30. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!