Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van itt olyan aki úgy ment ki...

Van itt olyan aki úgy ment ki Erasmusra, hogy előtte még nem volt együttműködése a szakodnak külföldi egyetemmel?

Figyelt kérdés
Az én szakomon még nem volt senki Erasmusos, így úgy tudom, hogy nekem kell kialakítani a kapcsolatot külföldi egyetemekkel, ha ki szeretnék menni. Van itt olyan aki már csinált ilyet? Jó lenne ha megosztaná a tapasztalatait, hogy miknek kellett utána járni, meg ilyesmi. Akár itt is, hogy esetleg másnak is segítséget nyújtson a nyilvános válasszal, de privátban is ezer hálával fogadom a válaszokat:)

2020. dec. 21. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hali. Melyik egyetem?
2020. dec. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
SZTE
2020. dec. 21. 07:51
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy kell. Először a te egyetemednek kell téged elfogadni. Utána meg kell nézni hogy abban a félévben te milyen órákat vehetsz fel. Fel kell venned a kapcsolatot a koordinatorral
2020. dec. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nemzetköziesedés a magyar felsőoktatásban és ebben az ...

tka.hu › docs › palyazatok › 01_lannertjudit

PDF

Eszterházy Károly Egyetem ... „A Stipendium hallgatóknál, akik elég nagy számban vannak itt, náluk volt ... Ma ez még nem egy borzasztó nagy fizetőképes kereslet, de egy ... nyelvű mesterek, ezért sok új hallgató fog érkezni, de sok Erasmust már nem ... „Kevés állandó külföldi oktató, sok olyan, aki egy-egy órát megtart, ..

2020. dec. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, megkerdezhetem melyik szak? Most fogok az SZTEre jelentkezni, bocsi az off-ért
2021. febr. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!