Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mely külföldi országokban...

Mely külföldi országokban lehet magyarként tandíjmentesen, vagy jelentős támogatással, ösztöndíjjal felsőoktatásban tanulni?

Figyelt kérdés

Már meglévő diplomával, de nem feltétlenül mesterképzésen, hanem akár alapképzésen. Nem találtam sehol sem egységes listát (gondolom nincsen🙈), így külön-külön kellene utánanézni és ehhez jól jönne egy kis segítség, hogy merre induljak el és mit lenne érdemes meglesnem.

Kínáról tudok, illetve egy tájékoztatón az USA-val kapcsolatban hallottam olyan lehetőségről, hogy ott az egyetemek felajánlhatnak saját ösztöndíjprogramokat (x% vagy teljes tandíjmentességet). Leginkább Európai országok érdekelnének, de minden válasznak örülök.


2020. dec. 11. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Dánia, Svédország, Finnország
2020. dec. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én Finnországban tanulok, teljesen ingyenes, sőt támogat is az állam.
2020. dec. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!